fbpx

Hakkımızda

Nar, sadece bir meyve değil, bereketin ve bolluğun simgesidir. Biz de Nar Reklam olarak, markanızın potansiyelini ortaya çıkaracak, yaratıcılık ve profesyonellikle dolu hizmetler sunuyoruz. Her bir proje için özgün fikirler üretiyor, markanızın hikayesini en etkili şekilde anlatıyoruz.

20+

Yıllık deneyim

Neden Nar?

Neden Nar? Bu sorunun cevabı, Nar’ın kendine has, muhteşem bir bereket enerjisine sahip olmasında yatıyor. Reklam ve tasarım dünyasının geniş spektrumunda, logo tasarımından tabelaya, promosyondan el işçiliğine, matbaa basımından dağıtıma kadar uzanan çeşitliliğimizle dikkat çekiyoruz. Nar, profesyonel yaklaşımıyla, firmanızın ihtiyaçlarına göre şekillenen bir süreci başlatıyor. Kurumsal kimlik çalışmalarından web tasarımına, sosyal medya tasarımlarına kadar her detayda firmanızın reklamını tamamlıyoruz.

Nar, işini aşkla yapan, her bir projesine emek veren bir ekip. Bodrum’da ve çevresinde, iş yaptırmanın zorluklarını bilenler için güvenilir bir limanız. İsteğiniz dışında sonuçlanan işler, teslimat gecikmeleri ve reklam çalışmalarındaki kafa karışıklıkları Nar ile son buluyor.

Müşterilerimiz bizim için değerli; istek ve ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, her zaman yanınızdayız. Mevcut pazardaki yerinizi korumaya, yeni ürünlerinizi tanıtmaya, farkındalık yaratmaya, marka imajınızı ve firmanıza olan bağlılığı artırmaya yönelik çalışmalarımızla, her zaman doğru adres olduğumuzu kanıtlıyoruz.

Sektördeki 20 senelik tecrübemiz ile 2015 den itibaren, genellikle uzun vadeli müşterilerimizle kurduğumuz ilişkiler, tercih sebebimiz olmamızın en büyük kanıtı. “Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz,” diyerek, işlerimiz ve referanslarımızla bizi daha yakından tanımanızı umuyoruz.

Nar Reklam Ajansı olarak, sizi de bereketli hikayemizin bir parçası yapmaya davet ediyoruz.

Misyonumuz

"Nar Reklam Ajansı olarak misyonumuz, yaratıcı tasarım ve etkili pazarlama stratejileriyle markaların hikayelerini anlatmalarına, hedef kitleleriyle güçlü bağlar kurmalarına ve pazarlardaki pozisyonlarını sağlamlaştırmalarına yardımcı olmaktır. En yüksek kalitede hizmet sunarak, müşterilerimizin beklentilerini aşmayı ve onların başarı hikayelerinin bir parçası olmayı hedefliyoruz. Her projeyle, markaların değerini artıracak yenilikçi çözümler sunarak, iş ortaklarımızın sektörlerinde öne çıkmalarını sağlamak temel amacımızdır."

Vizyonumuz

"Nar Reklam Ajansı'nın vizyonu, reklam ve pazarlama sektöründe yenilikçilik, yaratıcılık ve müşteri memnuniyeti alanlarında öncü olmaktır. Sektördeki son trendleri ve teknolojileri takip ederek, müşterilerimize rekabet avantajı sağlayacak özgün ve etkili çözümler sunmayı amaçlıyoruz. Sürekli gelişim ve mükemmelliği hedefleyerek, yerel ve uluslararası alanda tercih edilen bir reklam ajansı olmak vizyonumuzdur. İş ortaklarımızın marka değerlerini en üst seviyeye taşıyarak, onların sürdürülebilir başarılarını desteklemek ve reklam sektörüne değer katmak en büyük gayemizdir."

Müşterilerimiz ne düşünüyor?

Hakımızdaki yorumlar...

Baen James

Founder & Head

Carly Neith

Web Designer

Trent Jeo

Developer